VIDEO/ Habit gjimnastja, përformancë e çmendur…

VIDEO/ Habit gjimnastja, përformancë e çmendur…

12:53, 16/01/2019

Një përformancë e paparë më parë e një gjimnastje amerikane është shikuar dhe shprëndarë ne rrjet me mijra herë.

Nje aktrim i çmendur e kanë quajtur mediat lojën e gjimnastes amerikane gjatë një turneu ndërkombëtar të kësaj disipline.

Ajo edhe kërcen edhe bën numrat e saj akrobatikë.

Shikoni pamjet

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco