Personi që po qëndron në këmbë në autobus është President i këtij shteti të BE

Personi që po qëndron në këmbë në autobus është President i këtij shteti të BE

12:59, 15/01/2019

Presidenti austriak Alexander Van der Bellen në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi e cila ka provokuar komente të shumta në rrjetet sociale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për fotografinë në të cilën presidenti austriak shihet duke përdorur transportin publik për të udhëtuar në punë.

Siç thuhet tutje, presidenti i Austrisë në përshkrimin e fotografisë shkroi se po lexonte disa shënime në rrugën e tij drejt takimit tjetër, duke qëndruar në metro.

Dhe sigurisht nuk kanë munguar edhe komentet rreth kësaj fotografie.

Kështu siç është shkruar këtë fotografi është thuajse e pamundur të shohësh sidomos në vendet e Ballkanit.

Në këto pjesë, komentohet se ata zakonisht janë të përcjellë nga vetura të shtrenjta, përcjellës dhe jo vetëm kaq. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Manoli18/01/2019 15:57

Le te mari Nanon keshilltar qe te kthjellohet pak

gramoz15/01/2019 18:03

Keta legenat tane qe udheheqin vendin me te varfer ne Europe dhe nje nga vendet me te varfera ne bote, bredhin me makina te shtrenjta dhe eskorta te shumta, a thua se po i plas bytha kujt me i ndy duart me keta bajga. Keta kellira frikesohen per hajduterine dhe krimet qe i bejne ketij populli dhe per ti dhene rendesi vetes si kok bole qe jane.

Shto koment

Denonco