Iu vranë prindërit vitin e kaluar, gjendet 13 vjeçarja e zhdukur

Iu vranë prindërit vitin e kaluar, gjendet 13 vjeçarja e zhdukur

07:21, 11/01/2019

Një vajzë 13-vjeçare nga Wisconsin, e cila u zhduk në tetor pasi prindërit e saj u vranë, është gjetur e gjallë, thonë zyrtarët.

Jayme Closs, u gjet të enjten në mbrëmje, prindërit e të cilës, 56 vjeç dhe 46 vjeç, u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre vitin e kaluar, tha policia.

Ata thanë se një i dyshuar që besohet të jetë i lidhur me rastin tani është në paraburgim.

"Ne premtuam për të sjellë Jayme në shtëpi dhe sonte ne e kemi përmbushur këtë premtim, thuhet në deklaratën e policisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment