FOTO/ Nën efektin e alkoolit dhe të drogës, si e pritën Vitin e Ri të rinjtë në Britani

FOTO/ Nën efektin e alkoolit dhe të drogës, si e pritën Vitin e Ri të rinjtë në Britani

15:41, 01/01/2019

Viti i Ri 2019 është festuar në të gjithë botën në mënyra nga më të ndryshmet.

Ndërkohë më poshte ju sjellim disa foto sesi është festuar në Britani, ku të rinjtë kanë dëfryer deri në orët e para të mëngjesit. Të rinjtë shihen nën ndikimin e alkoolit dhe drogës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco