VIDEO/ U dënua për bullizëm, babai bën çmendurinë me vajzën 10-vjeçare. A është e drejtë kjo?!

VIDEO/ U dënua për bullizëm, babai bën çmendurinë me vajzën 10-vjeçare. A është e drejtë kjo?!

16:24, 06/12/2018

Një vajzë dhjetë vjeçare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës u dënua nga shkolla me tri ditë mos përdorim rë autobusit të shkollës pasi kishte bërë bullizëm për të dytën herë.

Babai i saj ka bërë një veprim të çmendur duke i dhënë ‘mësimin’ e jetës siç e përshkruan ai.

10-vjeçarja është detyruar që të ecën as më shumë e as më pak por plot 8 kilometra në këmbë teksa ai e ndiqte me makinë nga pas.

Video e cila është postuar të henënë në ‘Facebook’ në më pak se tri ditë ka marrë mbi 15 milion shikime dhe mbi 340 000 shpërndarje.

Shumë komentues janë kthyer kundër babait, duke dënuar mënyrën se si ai kishte vendosur që të dënonte vajzën e tij.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment