VIDEO/ Kur bën manovrën e gabuar, aksidenti dhe më pas shpërthimi në rrugë

VIDEO/ Kur bën manovrën e gabuar, aksidenti dhe më pas shpërthimi në rrugë

09:30, 25/11/2018

Një shpërthim masiv zjarri ka ndodhur pas përplasjes së një makine me një kamion. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë në Rusi pranë qytetit Voronezh.

Shkëputja e një rrote nga një tjetër kamion detyroi shoferin e  një makinë familjare që të devijonte rrugën dhe të futej në anën e një kamioni.

Pamjet e frikshme u filmuan nga një tjetër makinë, e cila po kalonte panë incidentit.

Nuk dihet nëse nga kjo përplasje ka pasur persona të lënduar.

Ngjarja vjen pas një aksident tjetër serioz në këtë rajon shtatorin e kaluar, kur katër persona humbën jetën dhe 37 u plagosën pasi dy autobusë u përplasën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco