VIDEO/ Familja gjen një aligator në shtëpi

VIDEO/ Familja gjen një aligator në shtëpi

23:38, 23/11/2018

Një familje në Lousiana të SHBA-së është tmerruar kurë kanë gjetur në shtëpinë e tyre një aligator.

Ata kanë njoftuar menjëherë policinë të cilët kanë ardhur dhe e kanë kapur.

Ata nuk e kishin aspak të lehtë ta kontrollonin atë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco