VIDEO/ Një gabim i vogël dhe gjithçka shkatërrohet

VIDEO/ Një gabim i vogël dhe gjithçka shkatërrohet

03:13, 21/11/2018

Ky është momenti dramatic që I ka ndodhur një punëtori I cili shkaktoi rrëzimin e depove të mallrave sikur të ishin domino.

Ai po përpiqej të vendoste një njësi në sirtar. Një gabim I vogël dhe çdo gjë u rrëzua.

Videoja e mëposhtme është regjistuar nga kamerat e kompanisë.

Publikimi i kësaj videoje bëri shumë bujë në rrjet.

Shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco