VIDEO/ Burri shpëton gruan për një sekond nga aksidenti i tmerrshëm

VIDEO/ Burri shpëton gruan për një sekond nga aksidenti i tmerrshëm

03:03, 21/11/2018

Teksa po ecnin në rrugën e tyre makina u vjen papritur dhe flurimthi përpaballë tyre.

Burri arrin ti shpëtoi jetën e gruas së tij duke e tërhequr me shpejtësi nga rruga.

Momneti i tmerrshëm që do tregohet tek videoja e mëposhtme u filmua nga kamerat e sigurisë në ambientet aty pranë.

Shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco