VIDEO/ Peshqit robotë që sillen si ata realë

VIDEO/ Peshqit robotë që sillen si ata realë

21:08, 20/11/2018

Në Korenë e Jugut janë prezantuar disa peshq robotikë të cilët notojnë si me qenë real.

Ata kanë aftësinë për të dalluar pengesat që kanë para si dhe distancës se sa larg janë.

Për më tepër ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco