VIDEO/ Rrëzohet kamioni, bllokohen dy rrugë

VIDEO/ Rrëzohet kamioni, bllokohen dy rrugë

19:38, 20/11/2018

Një kamion që transportonte prodhime shpezësh është rrëzuar në Australi dhe ka mbetur gjysmë i varur, prodhimet kanë rënë në rrugë duke bllokur 2 rrugë, atë që bëri aksidentin dhe atë që ishte bllokuar nga prodhimet.

Sipas raportimeve shoferi i kamionit është në spital dhe nuk ka rrezik për jetën.

Akoma nuk dihet se kush ishte shkaku i rrëzimit, por bëhet me dije se ai ka goditur trafik ndarëset dhe më pas është botuar.

/Syri.net/


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco