Planifikohet orgjia më e madhe në botë, ja ku do të zhvillohet

Planifikohet orgjia më e madhe në botë, ja ku do të zhvillohet

18:26, 20/11/2018

Një planifikuese eventesh në Kolorado po mendon të organizojë orgjinë më të madhe në botë në qytetin e saj, Denver, ku një përpjekje e mëparshme nuk arriti që të realizohej.

Pearl Derriere shpreson të tërheqë 1000 pjesëmarrës, duke dyfishuar rekordin botëror, shkruan Syri.net.

Një entuziaste e seksit në grup që nga vitet e saj të adoleshencës, Derriere shpreson se ngjarja do të çojë në një "revolucion seksual pozitiv", duke u ankuar se "komuniteti seksual pozitiv" aktualisht mbetet i fshehur dhe ka frikë se "dalë".

Për të siguruar që pjesëmarrësit të ndihen të rehatshëm, ajo ka ndaluar telefonat dhe pajisjet e regjistrimit, dhe ka kërkesë që të ftuarit të vijnë me një partner ose mik.

Prezervativët janë të detyrueshëm.

/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco