VIDEO/ Donte të grabiste një vajzë, përfundon duke qarë në asfalt...

VIDEO/ Donte të grabiste një vajzë, përfundon duke qarë në asfalt...

11:30, 20/11/2018

Ka tentuar të vjedhe një person por duket se ka zgjedhur njeriun e gabuar.

Një hajdut në Brazil e ka pësuar në mënyrën më të keqe të mundshme, pasi u përpoq ti vidhte një vajze një celular.

Ai nuk e kuptoi që u ngatërrua me personin e gabuar, pasi ajo që kishte përballë ishtë një luftëtare e jiu-jitsu.

18-vjeçari përfundoi i shtrirë në asfalt duke bërtitur dhe qarë pasi vajza, 22 vjeçare e mbërtheu nga krahu.

Video u bë virale në rrjet

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco