VIDEO/ Shkon të pyes për rrugën, pronari i shtëpisë qëllon me armë në drejtim të 14-vjeçarit

VIDEO/ Shkon të pyes për rrugën, pronari i shtëpisë qëllon me armë në drejtim të 14-vjeçarit

18:31, 13/11/2018

Një person në Michingan është nën akuzë pasi ka gjuajtur me armë në drejtim të një adoleshenti me ngjyrë i cili thuhet se kishte humbur autobusin e shkollës dhe kishte shkuar të kërkonte ndihmë për rrugën.

14-vjeçari Brennan Walker tha që kishte shkuar për të pyetur për rrugën pasi kishte humbur autobusin e shkollës, shkruan Syri.net.

Pronari i shtëpisë Jeffrey Zeigler doli në derë të shtëpisë me armë në dorë dhe gjuajti në drejtim të adoleshentit.

Ai tashmë akuzohet për sulm dhe tentativë për vrasje.

I pyetur nëse do ta bënte sërish këtë gjë ai është shprehur: Do e çoja me makinë në shkollë.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment