VIDEO/ Nis makinën i dehur, ja çfarë bën në autostradë

VIDEO/ Nis makinën i dehur, ja çfarë bën në autostradë

02:32, 13/11/2018

Një shofer i dehur në Surrey nuk ka arritur të kontrollojë timonin e makinës dhe është përplasur me barrierën e vendosur në rrugë.

Policia ka publikuar videon e cila wshtw filmuar nga kamerat e autostradës. Me publikimin e videos polica u bwn thirrje drejtuesve qw tw mos i afrohen rrugës kur janë nw gjwndjw tw dehur.

Numri i rasteve tw tilla sa vazhdon dhe rritet ashtu edhe numri i viktimave.

Shikoni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment