VIDEO/ Eskortën e Trump në Paris e ‘përshendet’ një grua gjysëm lakuriq

VIDEO/ Eskortën e Trump në Paris e ‘përshendet’ një grua gjysëm lakuriq

14:04, 12/11/2018

Gjatë ceremonive të 100 vjetorit të paqes në Paris përveç protokollit dhe takimeve të shumta kishte edhe ngjarje që nuk i kanë shpëtuar syrit të gazetarëve dhe kameramanëve që gjatë këtyre ditëve kishin pushtuar Kryeqytetin Francez.
 
Një nga këto është edhe videoja e mëposhtme e publikuar nga kanali telviziv LCI, kur gjatë kalimit të eskortët së Presidentit Amerikan Donald Trump një grua gjysem lakuriq del para makinave.

Ka qenë ndërhyrjë e menjëhershme e forcave të policisë që ka shuar gjithçka…
 
Shikoni videon…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment