VIDEO/ Tentoi të luajë me luanin, ja çfarë i ndodh turistit

VIDEO/ Tentoi të luajë me luanin, ja çfarë i ndodh turistit

06:07, 18/06/2018

Një turist u përball me frikën më të madhe të jetës së tij teksa u përpoq që të godiste një luan nga dritarja e makinës së tij por si "dhuratë" mori një ulërimë të fuqishme nga kafsha.

Pamjet tronditëse tregojnë njeriun që prek luanin, i cili ishte kthyer me shpinë nga turisti, me dritaren e makinës që ishte hapur.

Luani kthehet dhe i jep një ulërimë të fuqishme atij, një mesazh ky që nuk duhej të luante në atë lloj mënyre me të.

Turisti kërcen përpjetë dhe e mbyll menjëherë xhamin nga frika.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment