15 të vdekur nga të shtënat në një shkollë në SHBA

15 të vdekur nga të shtënat në një shkollë në SHBA

00:22, 15/02/2018

Është rritur bilanci i viktimave në Florida SHBA.

Disa orë më parë një person hapi zjarr ndaj studentëve në një shkollë në Florida.

Më shumë se 15 veta janë vrarë dhe mbi 40 janë plagosur siç raporton ABC news.

Policia dyshon se autori është një ish student në atë shkolë.

Bilanci i viktimave pritet të rritet në orët në vijim, ndërsa nuk dihet shkaku pse autori ndërmori këtë veprim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment