VIDEO-LIVE/ Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA

VIDEO-LIVE/ Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA

21:09, 14/02/2018

Të shtëna me armë janë raportuar në një shkollë të mesme në Florida, SHBA. Policia ndodhet në vendngjarje. 

Mediat lokale raportuan për “disa” të plagosur dhe se Policia i është përgjigjur një personi që qëllonte me armë zjarri. 

Policia lokale njoftoi se ishte "duke punuar në një incident në zhvillim në lidhje me një raportim për të shtëna" në shkollën  Majority Stoneman Douglas në Parkland, Florida.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment