Vdekje e parakohshme, kanceri i merr jetën këngëtares së njohur

Vdekje e parakohshme, kanceri i merr jetën këngëtares së njohur

14:23, 14/02/2018

Lari White është ndarë nga jeta në moshën 52 vjeçare pas një beteje të humbur me kancerin.

Ajo ishte këngëtare e muzikës ‘Contry’ ku dy hitet e saj më të famshëm janë Now I Know’ dhe “That’s My Baby”.

Ajo gjithashtu ka marrë pjesë edhe në dy filma të Tom Hanks, ‘“Cast Away” dhe “No Regrets.”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment