Krimineli më i tmerrshëm ndonjëherë, përdhunon dhe vret foshnjën vetëm 13 muajshe

Krimineli më i tmerrshëm ndonjëherë, përdhunon dhe vret foshnjën vetëm 13 muajshe

01:52, 14/02/2018

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një hotel në Florencia.

Një burrë ka rrëmbyer një foshnje vetëm 13 muajshe nga nje hotel në qytet dhe e ka përdhunuar dhe vrarë mizorisht.

Trupi i pajetë i foshnjë u gjend në një nga rezervuaret e hotelit, ndërsa policia ka arrestuar një burrë të dyshuar.

Foshnja do ti nënshtrohet autopsisë, policia bën me dije se personi e ka rrëmbyer foshnjën nga dhoma ku po qëndronte me familjen e saj pasi rojen e kishte zënë gjumi.

Ngjarja ka tronditur opinionin publik, ndërsa nuk janë dhen informacione se kush është familja.

Policia po heton edhe mbi shkaqet që e kanë shtyrë burrin të ndërmarrë veprimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment