VIDEO/ ‘Unë zgjedh të qëndroj’!, thirja e Unionit të Këshillave Studentorë

VIDEO/ ‘Unë zgjedh të qëndroj’!, thirja e Unionit të Këshillave Studentorë

12:49, 08/12/2019

Ne të rinjtë,studentë, anëtarë të Unionit të Këshillave Studentorë , me datën 8 dhjetor, në këtë ditë kaq të veçantë për të gjithë ne zgjodhëm të ndajmë me ju një mesazh: "Unë zgjedh të qëndroj"!

Urojmë që kjo video e shkurtër të shërbejë si një mesazh dhe thirrje për të qendruar në Shqipëri!
Qëndro edhe ti!

Ti Shqipëri më jep nder!

#8dhjetor #uks

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco