FOTO/ Meta e nis të dielën nga Pogradeci

FOTO/ Meta e nis të dielën nga Pogradeci

11:30, 24/11/2019

Presidenti Ilir Meta diteën e sotme ka vendosur të vizitojë qytetin e Pogradecit. Këtë e bën të ditur vetë ai me anë të një postimi në Facebook ku shkruan se Pogradeci i kishte munguar shumë.

Në krah, duket liqeni teksa vetë Meta shfaqet pranë disa pemëve, gjethet e të cilave po bien.

Postimi I plotë

Sa më kishte munguar Pogradeci! T'ia kaloni mirë dhe qetë të gjithë me familjet tuaja!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco