Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse e boshnjakes: Palmer më konfirmoi ndarjen e Kosovës. Berisha paska pas të drejtë

KAFE SHQETO/ ‘NANA’ ekspozitë vetjake e dashurisë hyjnore

KAFE SHQETO/ ‘NANA’ ekspozitë vetjake e dashurisë hyjnore

11:11, 21/09/2021
A+ Aa A-

Në emisionin e mëngjesit të Syri Tv, “Kafe Shqeto”, ishte i ftuar Zaim Elezi.

Në studio u diskutua në lidhje me ekspozitën vetjake “NANA”, në Galerinë “Fab”.

 

Objektivi kryesor i kësaj ekspozite është nëna, marrëdhënia me nënën, dashuria prindërore dhe është një nënë e parë në 360 gradë.

Për më tëpër ndiqni linkun më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco