FOTO/ Pashkët në Shkodër para vitit 1945

FOTO/ Pashkët në Shkodër para vitit 1945

12:12, 05/04/2021
A+ Aa A-

Duke uruar Pashkë të mbarë dhe të bekuar, Arkivi i Shtetit publikon këto fotografi ceremonie Pashke në Shkodër para vitit 1945, shkrepur nga Instituti Kombëtar Luce e që ruhen në fondin e AQSH.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco