VIDEO/ 'Lule e bukur porsi dielli': Zërat e bukur të Korçës këndojnë nga karantina

VIDEO/ 'Lule e bukur porsi dielli': Zërat e bukur të Korçës këndojnë nga karantina

10:20, 07/04/2020

Artistët korçarë me tingujt dhe zërat e tyre të ngrohtë sjellin një prej këngëve tona më të bukura nga karantina, ku edhe ata vet po qendorjnë: Lule e bukur porsi dielli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco