VIDEO/ Aktori 82 vjeçar luan në piano për macen e tij

VIDEO/ Aktori 82 vjeçar luan në piano për macen e tij

14:05, 20/03/2020

Aktori 82 vjeçar, Anthony Hopkins, është vetë-karantinuar për tu mbrojtur nga pandemia e koronavirusit.

Por duket se ai nuk është plotësisht i vetëm në izolim. Ai ka dhe macen e tij.

Kjo e fundit është mërzitur në karantinë dhe ka nevojë për tu argëtuar, siç thotë dhe Hopkins.

Për ta bërë këtë ai luan në piano për të, në videon e këndshme që ka ndarë në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco