VIDEO-EPIKE/ 'O virus, unë ta fus'! Shqiptarja lan duart dhe sfidon hapur Koronavirusin

VIDEO-EPIKE/ 'O virus, unë ta fus'! Shqiptarja lan duart dhe sfidon hapur Koronavirusin

18:05, 10/03/2020

Në një kohë kur Shqipëria po përballet me frikën e përhapjes së Coronavirusit, në rrjetet sociale nuk mungojnë fotot dhe videot që “këshillojnë” qytetarët lidhur me masat që duhet të marrin.

Teksa mjekët dhe ekspertët këshillojnë larjen e duarve dhe dezinfektimin e tyre, një zonjë po bëhet hit në internet lidhur me mënyrën se si e bën këtë gjë.

Mos e humbisni videon e mëposhtme...

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco