FOTO/Koha e artë e Hollywood, festat e çmendura në foto

FOTO/Koha e artë e Hollywood, festat e çmendura në foto

12:21, 10/03/2020

Rrjetet sociale ende nuk ishin futur në dyert e Hollywood-it dhe party-t e yjeve ishin ende private.

Ishte pikërisht kjo që e frymëzoi fotografin Randall Slavin të krijonte veprën e tij ‘We all want something beautiful’, një libër me fotografi të momenteve intime të yjeve të rinj.

Sllavin hedh dritë mbi festat private dhe anën e brendshme të aktorëve. Ja disa nga fotot më të veçanta të tij:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco