Aksesorët më trendi nga javët e modës në New York dhe Londër

Aksesorët më trendi nga javët e modës në New York dhe Londër

14:01, 21/02/2020

Javët e modës në New York dhe Londër nuk na mësuan vetëm ç’rroba do të ishin trendet më të reja të 2020-së, por edhe me ç’aksesorë t’i kombinojmë ato. Ja elementët më ekstravagantë që do të shohim së shpejti në vitrina.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco