'Nesër është një ditë e re'/ Tërmeti i 26 Nëntorit bashkon në skenë emrat e njohur të artit

'Nesër është një ditë e re'/ Tërmeti i 26 Nëntorit bashkon në skenë emrat e njohur të artit

20:39, 08/12/2019

Solidariteti me viktimat dhe të dëmtuarit e tërmetit të 26 nëntorit ka bërë bashkë disa artistë në një koncert të ardhurat e të cilit do kalojnë të prekurve nga lëkundjet e tokës.

Koncert i cili përpiqet të japë shpresë edhe nëpërmjet slloganit “NESËR është një ditë e re" ka bashkuar në skenë emra të njohur të muzikës shqiptare, duke nisur nga sopranoja Inva Mula te Aurela Gaçe dhe Vikena Kamenica.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco