Ndahet nga jeta aktori shqiptar

Ndahet nga jeta aktori shqiptar

11:13, 05/11/2019

Ndahet nga jeta aktori i teatrit të Durrësit, Josif Koci. Njoftim per ndarjen e tij nga jeta eshte bere nga teatri “Aleksandër Moisiu” permes nje postimi ne faqen e vet në “Facebook”, ku i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve.

Postimi i plotë:

Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të Teatri Aleksander Moisiu Durres, Josif Koci. Teatri i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco