VIDEO/ Angelina Statyeva ndez me këngën 'Lule lule, maca maca', 'The Voice of Greece'

VIDEO/ Angelina Statyeva ndez me këngën 'Lule lule, maca maca', 'The Voice of Greece'

11:40, 28/10/2019
A+ Aa A-

Këngëtarja Angelina Statyeva ka kaluar audicionin e fshehur në “The Voice of Greece” me këngën e njohur arbëreshe "Lule lule, maca maca". Anëtarët e jurisë, figura të njohura të  skenës greke, Eleonora Zouganeli, Pano Mouzouraki, Elena Paparizou dhe Saki Rouva, edhe kanë kërcyer nën ritmin e këngës teksa i kanë dhënë Ok, këngëtares. Ndiqni interpretimin e saj dhe reagimin e jurisë në “The Voice og Greece”.

ImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco