10 shfaqje televizive që ja vlen t’i shikoni këtë muaj

10 shfaqje televizive që ja vlen t’i shikoni këtë muaj

09:21, 02/10/2019

Nga 'Rojet' në 'Të jetosh me Veten' dhe kthimi i 'Z. Robot', Eddie Mullan zgjedh programet që ia vlen të shikoni këtë muaj.

Silicon Valley/ Lugina e SilikonitImage

Mr. Robot/ Z. RobotImage

Modern Love/ Dashuri ModerneImage

Catherine the Great/ Katerina e MadheImage

Mrs Fletcher/ Znj. FletcherImage

Dublin Murders/ Vrasësit e DublinitImage

Living with Yourself/ Të jetosh me VetenImage

BoJack HorsemanImage

Giri/ HajiImageWatchmenImageMarrë nga: bbc.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco