VIDEO/ Merita Halili vazhdon provat, gati për koncertin e madh

VIDEO/ Merita Halili vazhdon provat, gati për koncertin e madh

08:14, 25/09/2019
A+ Aa A-

Vazhdon "puna" në studiot e TKOB-it për koncertin recital të Merita Halilit... Muzika e bukur popullore qytetare do të "pushtojë" për dy mbrëmje sallën gjigande të Pallatit të Kongreseve. Në pritje për 27 dhe 28 shtatorin!

Prej dekadash në çdo dalje të saj, krah Merita Halilit, qëndron bashkëshorti, Raif Hyseni. Këtë mëngjes ende pa nisur provat, ai përshëndeti me një improvizim

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco