FOTO/ Çmendet çifti i të rinjve në Tiranë, skena +18 në mes të lokalit

FOTO/ Çmendet çifti i të rinjve në Tiranë, skena +18 në mes të lokalit

22:18, 26/08/2019
A+ Aa A-

Çmendet çifti i të rinjve në Tiranë. Të ulur në një prej bareve të njohur pranë Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, ata kanë shkëmbyer puthje pasionate.

Por situata është ndezur akoma më shumë, me vajzën që i ka hipur mbi prehër të dashurit të saj.

Qytetari, që ka dërguar fotot te JOQ Albania, shkruan se nuk e kupton se si të rinjtë lejohen të dhurojnë skena +18 në ambiente të tilla publike.

Askush nga drejtuesit e kafes në fjalë nuk u kanë thënë asgjë.

Komentet ju takojnë juve...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco