Del nga shtypi libri 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', nga Enver Bytyçi

Del nga shtypi libri 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', nga Enver Bytyçi

18:40, 22/07/2019

Profesori Enver Bytyçi ka nxjerrë nga shtypi librin e tij 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe'.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku ka treguar se libri përmban ekspertiza, analiza, komente, opinione.

Ndërsa, nëntitulli i librit është ‘Roli i Hashim Thaçit dhe Edi Ramës për ndarjen e Kosovës’.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Doli nga shtypi libri im, 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe'

Nëntitulli - Roli i Hashim Thaçit dhe Edi Ramës për ndarjen e Kosovës.

Studime - ekspertiza, analiza, komente, opinione.

Redaktor - Ibrahim Shima

Recensente - Prof. Dr. Fatmir Sejdiu

Prof. Asoc. Dr. Mois Kamberi

Parathënia nga Prof. Dr. Fatmir Sejdiu, President i Republikës së Kosovës (2006-2010)

Gjithsej 352 faqe në format B5

Gjithsej pesë kapituj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco