VIDEO/ Pamje të turpshme! Dy të rinj dhunojnë bustin e artistit Françesk Radi

VIDEO/ Pamje të turpshme! Dy të rinj dhunojnë bustin e artistit Françesk Radi

18:27, 15/07/2019

Një video e shpërndarë ditën e sotme nga Olti Curri, tregon momentin kur dy të rinj shkatërrojnë bustin e artistit të madh Françesk Radi.

“Policia duhet të identifikojë dhe dërgojë para gjyqit këta kriminelë që dhunojnë statujën e nje artisti të nderuar…”, shkruan Curri.

 Pas tij ka reaguar edhe Elton Deda i cili e ka dënuar këtë veprim të shëmtuar të dy djemve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco