FOTO e rrallë / Ibrahim Rugova i rrethuar nga artistët shqiptar

FOTO e rrallë / Ibrahim Rugova i rrethuar nga artistët shqiptar

09:23, 11/07/2019

Këto ditë në rrjete sociale po qarkullon një foto e ish presidentit të Republikës së Kosovës Ibrahim Rugova me këngëtarë të njohur shqiptar.

Duke qënë se artistët gjithmonë kanë gëzuar dhe gëzojnë një vëmëndje të veçantë nuk kishte si të mungonte dhe kjo foto e rrallë e ish presidenit me artistët.

Në foto shihet  këngëtarë si : Sabri Fejzullahu, Sinan Vllasalihu, Bajram Bylykbashi, Shkumbin Kryeziu e shumë të tjerë, e në krye qëndron edhe Ibrahim Rugova.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco