Banda e Forcave Ajrore Amerikane, koncert në Tiranë me Kastriot Tushën

Banda e Forcave Ajrore Amerikane, koncert në Tiranë me Kastriot Tushën

10:17, 10/07/2019

 Ambasada Amerikane fton qytetarët të festojnë Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara në koncertin “America the Beautiful”, me Kastriot Tushën dhe miqtë e tij, si dhe me pjesëmarrjen e veçantë të bandës së Forcave Ajrore të SHBA në Europë Wings of Dixie dhe bandës frymore të Universitetit të Arteve. Bashkohuni me ne të premten, 12 korrik, në Amfiteatrin e Tiranës në Parkun Kombëtar. Hyrja është pa pagesë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco