FOTO/ Njihuni me artisten që krijon piktura të mrekullueshme ‘nën ujë’

FOTO/ Njihuni me artisten që krijon piktura të mrekullueshme ‘nën ujë’

12:50, 04/07/2019

Artistja kaliforniane, Isabel Emrich, ka një talent të veçantë pasi krijon vazhdimisht piktura të vajzave dhe grave nën ujë duke i paraqitur ato me rrezet e Diellit që depërtojnë sipërfaqen e ujit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco