Lajmi i zi/ Ndahet nga jeta një nga parodistët e famshëm të Vlorës

Lajmi i zi/ Ndahet nga jeta një nga parodistët e famshëm të Vlorës

15:48, 30/05/2019

Një lajm i rëndë ka mbërritur sot nga Italia për të gjithë artdashësit.

Një nga parodistët e Vlorës ka ndërruar jetë në Itali.

Është ndarë nga jeta në mënyre të beftë Muhamet Liko, 65 vjeç, një nga parodistët e famshëm te Vlorës.

Ka qene vete familja ka ndarë lajmin se Meti ka ndërruar jetë.

Ai ndodhej në Itali për një kontroll periodik shëndetësor dhe pas kontrollit një atak kardiak i ka marre jetën.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco