FOTO/ Ushtarët e kampeve dhe burgjeve

FOTO/ Ushtarët e kampeve dhe burgjeve

11:02, 30/05/2019

Rrethimi i jashtëm i kampeve dhe burgjeve gjatë diktaturës, ruhej me ushtarë të shërbimit të detyrueshëm ushtarak. Në këtë foto është një togë ushtarësh para marrjes së shërbimit. Prapa shihen dy vendroje të larta./Nga Kastriot Dervishi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco