Keti Bashhysa, vjen me ‘cocktail sekretesh’ mos hezitoni …

Keti Bashhysa, vjen me ‘cocktail sekretesh’ mos hezitoni …

14:58, 19/05/2019

Me date 24 maj artistja e njohur Keti Bashhysa  do të ngjisë në skenën e Teatrit “Aleksandër Moisiu” shfaqjen e radhës

Keti Bashhysa, përveçse aktore dhe violonçeliste është edhe mësimdhënëse muzike, gazetare dhe moderatore e njohur në vend.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco