Ditëlindja e Leka Zogut: fotot e rralla të foshnjes botuar në shtypin francez

Ditëlindja e Leka Zogut: fotot e rralla të foshnjes botuar në shtypin francez

08:36, 05/04/2019
A+ Aa A-

Nga Aurenc Bebja, Francë

Me rastin e ditëlindjes (5 prill 1939) së N.M.T. Leka Zogut, mbretit të shqiptarëve, Aurenc Bebja,nëpërmjet Blogut “Dars (Klos), Mat – Albania”, ka sjellë për publikun shqiptar pesë fotografi të veçanta, të botuara në shtypin francez të 1939:

ImageImageImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pll Dega Vore18/04/2019 22:27

Lavdi dhe respekt për NMT Mbretin Leka Zogu I dhe familjen mbretërore!

Shto koment

Denonco