Këto janë 10 filmat e animuar më të pëlqyer

Këto janë 10 filmat e animuar më të pëlqyer

03:50, 12/01/2019

Pjesë  të veçantë në botën e filmave zënë edhe filmat e animuar. Janë relaksues dhe bëjnë që ajo pjesë kohe tiu japë kënaqësi.

Më poshtë do gjeni 10 filmat më të mirë të animuar ndër vite. Padysjim që i keni të parë të gjithë këto.

Ja rënditja:

Frozen

Toy Story 3

Minions

The Lion King

Despicable Me 2

Finding Nemo

Shrek 2

Shrek 3

Monsters University

UP

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco