Arti në zi/ Ndërron jetë aktori i mirënjohur

Arti në zi/ Ndërron jetë aktori i mirënjohur

17:47, 03/01/2019

Ditën e djeshme ka ndërruar jetë aktori i mirënjohur, Bob Einstein, në moshën 76 vjeçare.

Bob vuante nga kanceri dhe nuk ka mundur që të trimfojë, edhe falë moshës së tij të thyer.

Osborne njihet më tepër për ‘Super Dave Osborne’.

Ai gjithashtu ka fituar një çmim ‘Emmy’ si shkrimtar me librin "The Smothers Brothers Comedy Hour."

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment