Incident i rëndë në ‘TCH’/ I ftuari tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni

Incident i rëndë në ‘TCH’/ I ftuari tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni

17:08, 08/11/2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë emisionit ‘Hell’c Kitchen’, në Top Channel, ku një nga konkurentët ka tentuar të vrasë veten gjatë regjistrimit të puntatës së radhës.

Burime për Syri.net bëjnë me dije, se konkurrenti nuk ka mundur dot të përballojë presionin e vazhdueshëm që i është bërë gjatë emisionit, dhe ka tentuar të presë damarët.

Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është ndërprerë emisioni dhe është vënë gjithçka në pikëpyetje nëse kjo puntatë do të transmetohet apo jo.

Deri tani nga Top Channel nuk ka asnjë reagim, por kanë qenë të afërmit e konkurrentit që ka tentuar të vrasë veten që kanë dhënë lajmin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Many 08/11/2018 22:49

Paskan gjetur menyre per ta bere emisionin interesant keta?! Skandali ne fillim, terheqja gjoja e puntates pastaj lajmi qe do te transmetohet. Nejse mbase shqiptaret e hane kte pacamurr I ketij loqkes diletante qe i duket vetja Gordon Ramsay. Shit!!!

Shto koment

Denonco