VIDEO/ Qesh Frederik Ndoci: Ja si do të jetë Eurovizioni vitin tjetër

VIDEO/ Qesh Frederik Ndoci: Ja si do të jetë Eurovizioni vitin tjetër

15:00, 16/05/2018

Këngëtari Frederic Ndoci, një nga përfaqësuesit më të mirë të Shqipërisë në Eurovizion, ka hedhur një video plot humor në internet.

Ai ka parashikuar sesi do të jetë ai vitin tjetër, nxitur kuptohet, nga kënga fituese e këtij viti.

"Eurosong next year - Festivali europjan ne 2019" shkruan Ndoci dhe publikon videon që 'ska nevojë për koment.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment