Aktori-Ema Andreas: Ku ishe ti k*rva e Edi Ramës.../ Plas debati mes artistëve

Aktori-Ema Andreas: Ku ishe ti k*rva e Edi Ramës.../ Plas debati mes artistëve

17:44, 14/02/2018

Debati për Teatrin Kombëtar ka perfunduar në fyerje midis aktores Ema Andrea dhe aktorit Genti Kame,  djalit të regjisorit Gëzim Kame, me të cilin aktorja pati një debat në momentin që i doli në mbrojtje Altin Bashës.

Aktori Genti Kame, ka komentuar në një status të Andreas duke hedhur fyerje të rënda saj dhe aktorëve të tjerë.

Sipas tij, ajo dhe kolegët e tjerë, nuk u dëgjuan kur babai i tij mbeti pa punë sepse ajo vetë binte në kundërshtim pasi Rama ishte ministër Kulture.

Ema Andrea, Gëzim Kame dhe Laert Vasili kanë shpalluar kandidaturat e tyre për postin e drejtorit të Teatrit Kombëtar.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emigranti 14/02/2018 20:48

Ti nuk qenke gje tjeter po vetem nje plehere jo aktor le te jete kush te doje ema andrea mos vlereso ate por kauzen e tyre kauzen e te vdekurve e te gjalleve te atyre artiseve qe jane krenaria e kombit turp per ty.

Shto koment